Categories
Fun Mąstymai

Stop grandininiams laiškams

dabar tu man papasakok kaip suskaičiuoti persiųstus laiškus?
Aš aišku nesakau, kad aš kažkis išminčius, bet gal iš tų žmonių, kurie persiuntinėja tokius laiškus atsiras žmogus, kuris paaiškintų kaip kažkoks brudas sužinos kiek kartų bus persiųstas tokis laiškas? ką?

o šiaip patarčiau atsinaujinti antivirusines… tik išpradžių prieš pradedami naujinti savo antivirusinę ar ją keisti… Jūs prasivalykit smegenis…
paskaitykit apie virusų plitimą… kaip jie gali plisti…

pats šlykščiausias virusas, mano manymu, yra tas kai žmogus manosi esąs tokis geraširdis ir teršia internetą tokiais laiškais persiųsdamas juos į kairę ir į dešinę. Pirmyn ir atgal…

Paskaitykite apie HOAX virusus!
Kas jie tokie. kaip jie pinta tikiuosi bent 1 žmogus paieškos tokios info ir nepersiųs laiško, nebent jis bus kokis smagus ir linksmas, kurį perskaicius, nebūtų liepta persiųsti jį savo pažįstamiems,o jei nepersiųsiu, pažadės, kad mano š*kn* nesiliaus kr*š* grandininių laiūkų elfai ir visokiausi kitokie brudai!

ačiū tiems, kas išdrįsite paieškoti info apie HOAX virusa.
Dar labiau ačių tiems, kurie supras kas tai.

tikiuosi bent 3 žmonės mane suprato
bent 2 paieškos infos
bent 1 ją supras 😉

tuomet, jei kasnors manes (ar ę?) paklaus ką aš gero padariau šiame pasaulyje, aš galėsiu pasakyti, kad aš sustabdžiau grandininio laiško grandį, ir kad bent vieną žmogų aš pagydžiau nuo viruso kenkėjo / parazito.

ačiū, kas daskaitėt iki čia 😉 gero paros meto 😉
хорошева вам время суток 😉

By Ruslanas Gžibovskis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.