Categories
Fun

Mandriva 2010.0 diegynė

2009 – 2010 metų žiemą, Vilniuje vyks Mandriva Linux 2010.0 operacinės sistemos diegimo šventė (install fest). Renginio metu padedami Linux naudotojų ir renginio rengėjų galėsite įsidiegti Mandriva Linux OS į savo kompiuterį, pamėginti įdiegti į bandomąjį kompiuterį ar savo atsineštą kompiuterį ar tiesiog pabendrauti. Mandriva Linux install party renginys vyksta visame pasaulyje daugmaž tokiu pačiu metu, t.y. vėlyvą rudenį ir pavasarį, ir pirmą kartą vyks Sausio mėnesį, tokiu metu išleidžiamos Mandriva Linux operacinės sistemos naujos versijos. Renginio metu bus pasakojama, kas yra naujo ir ko nėra seno, naujoje Mandriva Linux sistemos versijoje. Taip pat bus paminėtos kelios naujos galimybės, kurios gali būti naudingos Mandriva Linux naudotojams. Daugiau informacijos rasite oficialiame Mandriva tinklalapyje: Wiki Mandriva Linux install fest – Vilnius Dalyvio anketą BŪTINA užpildyti ČIA (jei kils kokių nesklandumų, galėsime pranešti). Vilniuje renginukas vyks NKKM patalpose, “Žuvėdros” filiale (Laisvės pr. 55, 219 kb.)/Sausio mėnesį (tikriausiai šeštadienį vakare). Norinčius atvykti ir gyvai pažiūrėti ir pabandyti laisvą Mandriva Linux 2010.0 operacinę sistemą prašome registruotis.

Norinčius dalyvauti ir papasakoti apie savo naudojamas programas, OS ir visą kitą, kas atitiktų Mandriva, Linux, AK, AKL temą irgi drąsiai susisiekite su rengėjais el. paštais: mandriva2010 eta nkkm taškas lt
ruslanas eta lpic taškas lt

4 replies on “Mandriva 2010.0 diegynė”

Išsirinkti labai paprasta, ka naudoja tavo draugai ar zmones pas kuriuos iskarto kreipsies pagalbos… jei nera tokiu zmoniu, siulau susidiegti viena, paskui kita, ir kuris distributyvas bus mielesnis sirdziai… ta ir pasirinkti, juk helpas is esmes jei suvoki kas ten linuxe vyksta, yra tas pats visiems distributyvams 😀 (isskyrus nekuriuos momentus)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.